Teraz znajdujesz się tutaj: Strona główna → Często zadawane pytania

Często zadawane pytania


 

1. Dla kogo przeznaczony jest program Bonus i jak można w nim brać udział? 

BONUS PROGRAM MANUTAN ONLINE jest przeznaczony dla wszystkich AKTYWNYCH klientów MANUTAN. Zwróciliśmy się do wszystkich, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy dokonali u nas zakupów, ale udział w programie może wziąć każdy, także nowi klienci. Wystarczy kupić jakikolwiek produkt z naszej oferty (np. na www.manutan.pl) i napisać do nas na manutan@manutan.pl, że chcą Państwo przyłączyć się do BONUS PROGRAMU ONLINE. My prześlemy Państwu nazwę użytkownika i hasło, dzięki którym można aktywować konto.

2. Dlaczego w ofercie nagród znajdują się produkty z asortymentu MANUTAN oraz pochodzące z zewnątrz?

Naszymi klientami są firmy małe i duże. Nagrody dobieraliśmy tak, aby każda z firm mogła wybrać coś dla siebie. Zarówno z produktów, które musiały by zakupić u nas jak również z produktów, co do których jesteśmy przekonani, że np. będą sprawiały radość w miejscach pracy lub mogą być komuś podarowane itp.

3. Kto właściwie otrzyma nagrody?

Opisano to w warunkach handlowych BONUS PROGRAMU MANUTAN ONLINE. Każda osoba z firmy dokonującej u nas zakupów, która jest podpisana pod zamówieniem może zbierać punkty osobno i odbierać za nie nagrody. W przypadku, kiedy klient-firma chce kumulować punkty za dokonane zakupy u jednej osoby, wystarczy nas o tym poinformować na manutan@manutan.pl

4. Dlaczego organizujemy BONUS PROGRAM MANUTAN ONLINE, a nie obniżamy cen produktów?

Ceny naszych produktów są cenami konkurencyjnymi, zważywszy, że w skład ceny wchodzi transport, ekspresowe doręczenie oraz gwarancja na 10 lat. Dodatkowo w każdym miesiącu obniżamy ceny na 100 produktów. Poprzez program BONUS chcemy wynagrodzić naszych wiernych klientów, dokonujących u nas regularnych zakupów. W odpowiedzi na poprzednie podobne akcje „Wiosenny Bonus Program” i „Lato z Manutanem” otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii.

5. Jak szybko po dokonaniu zakupów zobaczę swoje punkty na moim koncie bonus?

Najczęściej w drugi dzień po doręczeniu zamówienia do Manutan jako punkty niedoliczone (doliczone zostaną po zapłaceniu faktury za towar). W przypadku specjalnych promocji, kiedy punkty otrzymuje się po wypełnieniu formularza zostaną doliczone po ok. 5 dniach.