Teraz znajdujesz się tutaj: Strona główna → O firmie Manutan

O firmie Manutan


Jesteśmy tutaj dla wszystkich tych, którzy zajmują się wyposażaniem firmy lub jakiegokolwiek innego miejsca pracy. Jesteśmy dla profesjonalistów i dla tych, którzy tylko co jakiś czas muszą odnowić swoje biuro, warsztat, magazyn, zakład pracy. Chcemy stać się Państwa ulubionym dostawcą, do którego będą Państwo powracać.

Nasza oferta oparta jest o najszerszy asortyment najwyższej jakości towaru oraz na ponadstandardowej usłudze dostaw i serwisu.

Pod znakiem Manutan działamy od 2005 roku, jednak doświadczenie na rynku mamy już od 2000 roku. Rocznie obsługujemy około 3.000 klientów. Dysponujemy własnym, nowoczesnym zapleczem logistycznym, call centrum do przyjmowania zamówień i zapytań, działem handlowym i marketingowym. Najbardziej znaczący klienci mogą dokonywać zakupów sposobem e-procurement.

Jesteśmy dumnymi posiadaczami certyfikatu jakości ISO 9001:2000.

Manutan w Europie
Jesteśmy częścią holdingu Manutan International, działającego aktualnie w 20 krajach Europy. Codziennie z naszego centrum logistycznego ekspediujemy ponad 700 przesyłek.

Dlaczego wybrać Manutan?
Najszerszy asortyment, w którym znajduje się ponad 20.000 produktów służących do wyposażenia miejsc pracy w firmach produkcyjnych i nieprodukcyjnych, w urzędach, w szkołach i w szpitalach.

Szybkość dostawy
Większość towarów mamy w magazynie dlatego ponad 10.000 pozycji dostarczymy Państwu w ciągu 48 godzin.

Indywidualne podejście
Dużym klientom proponujemy ceny umowne, na Państwa zapytanie zareagujemy najpóźniej do następnego dnia roboczego. Zawsze, kiedy przygotowują Państwo projekt wyposażenia nowych miejsc pracy, pomieszczeń firmowych, z problemem tym można zwrócić się do nas.

Jakość towaru
Ponieważ jesteśmy pewni za jakość naszych towarów, dlatego oferujemy 10-cio letnią gwarancję na cały asortyment za wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych.

Dodatkowe usługi
Na życzenie opracujemy dla Państwa projekt 3D nowego biura lub magazynu, zapewnimy montaż towaru lub na zakupy udzielimy rozwiązania zastępczego.